PHP-Fusion Powered Website

Zegar


Sześciolatki'

Konkurs Recytatorski Poezji Anny Kamieńskiej

Konkurs Recytatorski Poezji Anny Kamieńskiej

28 października uczennice naszej szkoły – Marcelina Taracha z kl. VII i Ola Pawłowska z kl. VIII przygotowane przez p. Katarzynę Wróbel wzięły udział w Konkursie Recytatorskim Poezji Anny Kamieńskiej, który miał miejsce w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mełgwi. Uczestnicy ze szkół naszej gminy zaprezentowali po dwa utwory – Anny Kamieńskiej i Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Wykonawcy pięknie recytowali wiersze, które pozwoliły wszystkim przenieść się w świat wyjątkowej poezji wyzwalającej wiele emocji, wzruszeń, uśmiechu.
Po występach jury miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszyscy zaprezentowali się wspaniale i trudno było wyłonić zwycięzców. W efekcie końcowym Marcelina Taracha zajęła pierwsze miejsce a Ola Pawłowska trzecie. Dziewczęta otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Dla zwycięzców nie jest to jednak koniec emocji, Marcelina będzie reprezentowała szkołę w kolejnym etapie – Powiatowym Konkursie Recytatorskim Anny Kamieńskiej, który odbędzie się 07.11.2019 r. w Świdniku. Wszystkim recytatorom gratulujemy talentu i życzymy kolejnych sukcesów. Zdjęcia z konkursu w galerii.


Tekst: K. Wróbel
Wygenerowano w sekund: 0.11
5,798,104 unikalnych wizyt