Gdzie podziały się prezenty?

2 grudnia w naszej szkole gościliśmy teatr KTO TAM? Dwie aktorki w niezwykle twórczy sposób zagrały w spektaklu, którego głównym tematem były problemy Pani Mikołajowej związane z przygotowaniem prezentów dla dzieci oraz ich tajemnicze zniknięcie. Zrozpaczona żona Świętego Mikołaja prosi o pomoc najlepszego detektywa. Wspólnie wyruszają w świat na poszukiwanie utraconych zabawek.
W tej niezwykłej podróży wzięli udział uczniowie, którzy ze wszystkich sił pomagali rozwiązać zagadkę. Odwiedzili Afrykę, Antarktydę oraz Azję, bawiąc się przy tym doskonale. W efekcie poszukiwań podarunki odnalazły się, ale bliżej niż się wszyscy spodziewali. Wróciły do domu Pani Mikołajowej. Oddała je bowiem dziewczynka, która skradła upominki, gdyż bała się, że za to, iż nie była zbyt grzeczna, nie otrzyma w tym roku prezentów.
Szczęśliwe zakończenie ucieszyło dzieci. Dla nikogo bowiem w te święta nie zbraknie prezentów od Świętego Mikołaja. Wesołych Świąt!

Zdjęcia w galerii.
Tekst: K. Wróbel