My także potrafimy pomagać i chcemy dzielić się z innymi!

Gwiazdkowa Niespodzianka Dla Dzieci Z Ukrainy. Akcja Gwiazdkowej Niespodzianki w Podzamczu stała się już tradycją w naszej szkole. Po raz kolejny kolorowe paczki zrobione przez naszych uczniów trafią do rąk dzieci na Ukrainie. Akcja GN rozpoczęła się kilkanaście lat temu za oceanem, kiedy mała dziewczynka postanowiła wraz z mamą zrobić prezent dla kogoś potrzebującego i zapakować to w pudełko po butach. Nasi uczniowie z rodzicami i nauczycielami chętnie włączyli się w tą akcję. Akcja odbywa się w okresie świąteczno -noworocznym, ma na celu propagowanie dobrych postaw chrześcijańskich, jakimi są m.in. dzielenie się z innymi, pomoc, okazywanie wdzięczności i wskazywanie na wspaniały Dar, który otrzymaliśmy od Boga –Pana Jezusa Chrystusa. Zdjęcia w galerii.

Tekst: I.Duda