Ciekawa lekcja historii

Dzień nauczyciela

Dzień nauczyciela13 października w środę w naszej szkole odbył się apel „ Dzień Nauczyciela”. W przedstawieniu brały udział klasy IV-VI. Uczniowie przygotowali kilka scen z życia szkolnego. W rolę pani od języka polskiego wcieliła się Patrycja Zielińska, panią od przyrody zagrała Angelika Jakubczak. Wychowawczynię klasy IV naśladowała Beata Szczęśniak. Scenki były pełne humoru. Uczniowie nie zapomnieli o słodkich upominkach dla wszystkich nauczycieli.Zdjęcia z apelu zobaczycie tu .

Spacer po lesie

Dzięki uprzejmości p. Moniki Jarosz i p. Anety Bieleckiej uczniowie kl. III z wychowawczynią mogli cieszyć się urokami jesiennego lasu. Rozpoznawali rośliny właściwe dla runa leśnego, podszytu i warstwy drzew. Obserwacje grzybów czy żab, w ich naturalnym środowisku, dostarczyły wiele pozytywnych emocji. Zdjęcia jak zwykle w galerii.

Dzień chłopaka

30 września w naszej szkole odbyła się zabawa związana z Dniem Chłopaka - pokaz mody damskiej w wydaniu męskim. Każda klasa przygotowała dwóch chłopców do konkursu. Jury przyznało następujące tytuły MISS:

Gracji – Bartek Klimek;
Elegancji – Dominik Dyzma;
Foto – Kamil Serafin;
Kobiecości – Kamil Dyzma;
Odwagi – Konrad Jarosz;
Muzykalności – Maciek Komza.

Trzy główne tytuły zdobyli:

III wice Miss – Rafał Szabłowski ;
II wice Miss – Piotr Burzak ;
MISS – Aleksander Stępień.

Zdjęcia z pokazu w galerii