PHP-Fusion Powered Website

Zegar


Sześciolatki'

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Podzamczu

Drodzy nauczyciele, uczniowie i rodzice w związku z zagrożeniem pandemią COVID-19 prosimy o zapoznanie się z poniższymi zaleceniami. Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r.

Wyróżnienie w konkursie

Wyróżnienie w konkursieNatalia Malendowska odniosła sukces otrzymując wyróżnienie w konkursie powiatowym na ilustrację do książki „Bohaterowie baśni braci Grimm”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku. Gratulujemy!

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Minęło 230 lat od uchwalenia Konstytucji 3 Maja - pierwszej w Europie i drugiej w świecie. Ta ustawa zasadnicza z 1791 roku tworzyła z Polaków nowoczesny, suwerenny Naród, który jednocześnie odwołując się do Boga, gdyż słowa preambuły brzmiały: "W imię Boga w Trójcy Świętej Jedynego...", łączył wiarę i tradycję z wizją nowego państwa. Pamiętajmy o tym wydarzeniu i wywieśmy flagi, gdyż 2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą.
W galerii prezentujemy, w jaki sposób my uczciliśmy w Szkole Podstawowej w Podzamczu te wydarzenia.

Informacja dla uczniów klasy 8 nt. egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021

Informacja dla uczniów klasy 8 nt. egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021:

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
WYTYCZNE

OFERTA EDUKACYJNA I KONKURS Zespołu Szkół nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida w Świdniku

OFERTA EDUKACYJNA I KONKURS Zespołu Szkół nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida w Świdniku

✳Technikum Nr 2:
▶️Technik logistyk - https://cut.ly/kd0yob
▶️Technik hotelarstwa - https://cut.ly/M2RBZL
▶️Technik żywienia i usług gastronomicznych - https://cut.ly/qFVnpO
▶️Technik organizacji turystyki
✳Szkoła Branżowa I stopnia Nr 2
▶️kucharz - https://cut.ly/5VXoYI
▶️cukiernik
✳Szkoła Branżowa II stopnia Nr 2 - https://cut.ly/whs8mx
✳Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - https://cut.ly/uoh200
✳Oferta dla osób pełnoletnich
▶️Szkoła Policealna Nr 2
▶️Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
▶️Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe:
⭕Opiekun medyczny - https://cut.ly/dXpRlv
⭕Cukiernik - https://cut.ly/PblqF6

KONKURS

Gminny Konkurs Ekologiczny

Gminny Konkurs EkologicznyZapraszamy do udziału w Gminnym Konkursie Ekologicznym "Przyroda wokół nas". Szczegóły konkursu:
PLAKAT
REGULAMIN
ZAŁĄCZNIK

Konkurs wiedzy o Narodowym Spisie Powszechnym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o Narodowym Spisie Powszechnym.
Konkurs NSP
Regulamin konkursu

Życzymy Państwu spokojnych, zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
Niech ten czas spędzony w domowym zaciszu pozwoli Wam odpocząć od zarazy i problemów, z którymi się spotykacie, oby dodały sił do dalszej realizacji Waszych planów i zamierzeń. Głębokiego przeżycia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, aby w sercach zawsze był widoczny blask Wielkanocnego Poranka, a Chrystus przekształcał Wasze życie w jedno nieprzerwane święto.

HYMN LUBELSKIEJ BRACI

Pod linkiem znajdziecie utwór, który przypomina i upamiętnia miejsca zbrodni wojennych z okresu II wojny światowej. Zapraszamy do wysłuchania, jak i obejrzenia:
HYMN LUBELSKIEJ BRACI

Oferta edukacyjna

W najbliższym czasie uczniowie klas ósmych oraz ich rodzice będą podejmować niezwykle ważne decyzje związane z wyborem szkoły i tym samym dalszej ścieżki życiowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej.
Link do filmu
Ulotka 1
Ulotka 2
List do rodziców
Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej szkoły www.zsg-leczna.pl, Facebooku ZSG www.facebook.com/zsg.leczna lub sekretariacie: tel. 82 5315454, 81 7521257. Informacja o szkole jest również dostępna w wirtualnym Katalogu Edukacja 2021/2022 na s. 8 i 23 (https://pubhtml5.com/giwu/lwbc).

XXV Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Marcelina Taracha odniosła sukces zajmując drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych w XXV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, zorganizowanym przez II liceum Ogólnokształcące w Świdniku, a który odbywał się w pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Reprezentując naszą szkołę Marcelina recytowała dwa wiersze poety: "Ojczyzna II" i "Hej, z drogi precz". Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w XXIV edycji tego konkursu również zajęła II miejsce. Gratulujemy! W konkursie brał również udział uczeń klasy 7 Krzysztof Matysiak(przygotowany przez p. B. Śpiewak), jego występ zobaczycie tu.Tekst: M. Kalinowska - Czul
Wygenerowano w sekund: 0.07
8,043,187 unikalnych wizyt